İSG Yönetim Danışmanlığı

İş sağlığı ve güvenliği alanında yürütmekte olduğunuz faaliyetlerin etkinliğini gözlemlemek, zayıf yönlerinizi öğrenmek ve toplam İSG yönetim kabiliyetinizi arttırmak için sizlere destek oluyoruz. Mevcut imalat süreçleriniz ve organizasyonlarınız dış denetimi, tedarikçi ve alt yüklenicilerinizin İSG performanslarının belirlenmesi, iş kazası ve kriz yönetimi, GAP analizi, İSG yönetim sistemleri iyileştirilmesi ve daha birçok başlıkta uluslararası çalışma deneyimine sahip mühendisler, iş güvenliği uzmanları ve teknik üniversitelerde iş güvenliği alanında akademik deneyime sahip profesyonellerden oluşan zengin kadromuzdan ve çözüm ortaklarımızdan destek alabilirsiniz. Dönemsel ihtiyaçlarınıza uygun, İSG performansınızı üst seviyelere çıkarmak için üçüncü göz olarak sunduğumuz hizmetlerden size uygun olanlardan vakit kaybetmeden faydalanın.

İSG Kampanyaları

Kurumunuzun iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinin verimliliğini en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olabiliriz. Dönemsel hedeflerinize uygun olarak yapılandırılacağımız İSG kampanyalarındaki yenilikçi metotlarımız ile bir yandan çalışanlarınız İSG motivasyonlarını arttırırken diğer yandan yöneticilerinizin İSG farkındalıklarının gelişimine katkı sağlayabiliriz. Video film çekimleri, tiyatro gösterileri, poster, afiş çalışmaları ve amaçlarınıza uygun düzenlenecek atölyelerden oluşacak zengin kampanya içeriği ile İSG faaliyetlerini keyifli ve bir o kadar verimli hale getirmenize destek oluyoruz.

İSG Performans Analizi

Yürütmekte olduğunuz İş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinizin etkinliği kayıpların önlenmesindeki en önemli husustur. Kurumunuzun faaliyetlerini, kullandığımız uluslararası iyi uygulama referansları, uluslararası standartlar ve ulusal mevzuat gerekliliklerini gözeten kriterlerle analiz etmek ister misiniz? Faaliyetlerinizin etkinliğinin 10 temel başlıkta değerlendirildiği Nova İSG Performans Analizi sistematiği sayesinde kurumunuzun İSG bakımından güçlü ve zayıf yönlerini tespit ederek geliştirme önerilerini size raporlayabiliriz.

İSG Teknik Danışmanlık Hizmetleri

İşyerinizdeki tehlikeleri önlemek ve riskleri azaltmak için İSG ile ilgili teknik konularda alanında uzman profesyonellerimizden ve çözüm ortaklarımızdan alacağınız danışmanlık hizmetleri ile en doğru tercihleri yapmanıza destek oluyoruz. Akademik birikime sahip yetkin kadromuz ile mühendislik hesaplarını içeren teknik dokümanların hazırlanmasından EN normları, TSE standartlarına uyumluluk çalışmalarına, gözlem raporlamalarından, kaza analizlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede çalışmalarınıza destek sağlayabiliriz.

DANIŞMANLIK

İSG Yönetim Danışmanlığı
İş sağlığı ve güvenliği performansınızı iyileştirmek için yanı başınızdayız…
İş Kazaları ve Hukuki Süreçleri Danışmanlığı
İş kazaları ve hukuki süreçlerini yönetmek artık daha kolay…
Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanlığı
İSG, kalite ve çevre yönetim sistemlerinizi aynı potada eritiyoruz…