İSG 4.0 Çözümleri

Endüstri 4.0 dönüşümünün temel yapı taşlarının iş sağlığı ve güvenliği alanına entegre edilmesi sayesinde, insan ve makine uyumunu en üst düzeyeçıkararak işyerinizin sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirmesini amaçlayan “İSG 4.0 Çözümleri”dijital ve fiziksel dünyayı İSG için bir araya getiren ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Siz de daha güvenli bir gelecek için bu heyecan verici ürünleri zaman kaybetmeden deneyimleyin.

FIREX

Yapay zeka desteği ile kamera sisteminize entegre edilecek görüntü işleme teknolojisi sayesinde görüntü üzerinden alev tespiti yapma imkanı sağlayabilen, yenilikçi erken uyarı sistemi.

CAS

İş makinalarının çalışma ortamında bulunan personeller, nesneler ya da diğer makinalar ile çarpışmalarını önlemek için nesnelerin interneti teknolojisi sayesinde iş güvenliği önlemlerinin etkinliğini geliştirebilen sistem.

VRS

Sanal gerçeklik teknolojisi ile işyerinizde ihtiyaçlarınıza uygun gerçekleştirilecek simülasyonlar ve eğitim modülleri sayesinde daha az zamanda ve maliyetle daha etkin iş güvenliği faaliyetleri yürütmenizi sağlayan sistem.